Citroen 4 bin TL indirim yapıyor


Citroen’in C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinde 4 bin TL’lik takas indirimi bulunuyor. Ayrıca, C-Elysee ve Berlingo’da yüzde 0.79 faiz avantajı sunuluyor.

1445533377029
Citroen, ekimde sıfır faiz ve cazip koşullar ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında, Citroen’in C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinde 4 bin TL’lik takas indirimi bulunuyor. Ayrıca C-Elysee ve Berlingo modellerinde 20 bin TL’lik kredi kullanımına 20 ay yüzde 0.79 faiz avantajı otomobil severlere sunuluyor. 5 kişilik Citroen C4 Picasso ile geniş ailelerin tercihi 7 kişilik Citroen Grand C4 Picasso modelleri de ekim boyunca uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

C4 Picasso tüm özelliklerin yanı sıra yeni nesil verimli BlueHDi motor seçenekleri ile yeni EAT6 tam otomatik şanzımanıyla öne çıkıyor. C4 Cactus, tüm araç komutlarının tek ekrandan yapabilme kolaylığını sağlayan 7 inç dokunmatik tableti, kanepe görünümlü geniş ön koltukları ve tavana yerleştirilen yolcu hava yastığı (Airbag in Roof teknolojisi) sayesinde daha geniş oturma alanı sunuyor. C4 Cactus’ün şık bir valizi andıran Top Box torpido gözü, aynı zamanda işlevselliği ve kolay erişebilir olmasıyla da kullanıcıya büyük rahatlık sağlıyor.

Markanın teknoloji ve tasarım konularındaki uzmanlığını yansıtan C- Elysee; ekonomik motorları, avantajlı fiyatları ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çekiyor. C- Elysee’in 3 silindirli 1.2 PureTech ETG5 benzinli araçlarının yanı sıra tasarruf özellikleriyle öne çıkan 4 silindirli ve 1.6 HDi 92 bg gücündeki modelleri kampanya kapsamında yer alıyor. Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroen, ekim süresince Berlingo modelinin tüm versiyonlarında da yüzde 0.79 faiz avantajı uyguluyor. Citroën ticari araçlar; güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergiliyor.

Kaynak: Sabah

Bir Cevap Yazın